درباره ما

اسپیدا پلیمر

اسیپدا پلیمر تولید کننده ی لوله های پلیکا ( UPVC )

گروه تولیدی اسپیدابا۳۰ سال سابقه درخشان، پیشرو در زمینه تولید لوله پلیکا ( UPVC ) و اتصالات پی وی سی و پلی اتیلن، مقصد خود را رشد و بهبود تأسيسات صنعت ساختمان و بخش کشاورزی برای ایران عزیزمان انتخاب نموده است. مدیران ارشد این مجموعه همواره سعی داشته اند به کمک تکنولوژی روز دنیا و البته پرسنل و متخصصین زبده و سخت کوش ، بهترین و با کیفیت ترین محصولات قابل رقابت با سایر تولیدکنندگان کشوری با چند دهه سابقه را تولید و به بازار ایران و کشورهای همجوار عرضه نمایند. رسالت و خط مشی ما مشتری مداری و تولید محصول برای مشتریانی از اقصی نقاط ایران و کشورهای همجوار است که به دقت و کیفیت دوام تحویل به موقع و خدمات پس از فروش اهمیت می دهند، می باشد. امید است محصولات برتر ما بتواند آسایش و لخت زندگی را برای شما به ارمغان آورد.


home_interactive_iconbox_3

ارائه انواع لوله پلیکا ( UPVC ) در بازار

در حال حاضر در صنایع تولیدی در کشور انواع لوله پلیکا ( UPVC ) با تنوع در نوع ساخت و کیفیت تهیه شده و در دسترس صنایع مختلف قرار می گیرد. با دریافت اطلاعات لازم در مورد انواع مختلف لوله پلیکا ( UPVC ) نیز با توجه به نوع کاربرد آنها می توان لوله پلیکا ( UPVC ) مناسب را از طریق نمایندگی های فروش دریافت کرد.
home_interactive_iconbox_2

موارد کاربرد انواع لوله پلیکا

همان طور که گفته شد انواع لوله پلیکا با تنوع در کیفیت در کشور تولید می شود که کاربرد های زیادی در صنایع مختلف دارد. • سیستم آبرسانی شهری • سیستم فاضلاب شهری • سیستم فاضلاب ساختمان • سیستم آبرسانی از چاههای آب • سیستم هواکش ساختمان و فاضلاب

مشتریان

اسپیدا پلیمر در تولید محصولات کشاورزی و لوله اتصالات ساختمانی و همچنین قطعات خودرو فعالیت دارد.